H&M Polska Infolinia Kontakt


Kategoria: zakupy

Infolinia H&M dostępna pod telefonem. Pomoc konsultantów HM. Telefoniczna obsługa klienta H&M. Numer kontaktowy H&M. Dodatkowe informacje Zwroty HM, reklamacje HM.

HM Kontakt Telefoniczny

Infolinia H&M jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00 oraz w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 17:00. Infolinia H&M jest dostępna pod następującym numerem kontaktowym: 800 999 888.

Infolinia H&M Telefonu : 800 999 888

Obsługa klienta H&M

Chociaż infolinia H&M jest dostępna w wybranych godzinach, pomoc jest dostępna 24 godziny na dobę dzięki terminowej dostawie Wirtualny asystent H&M. Informacje o postępie realizacji zamówienia online można uzyskać wpisując numer zamówienia w oknie czatu.

HM Kontakt Email

Kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych może wysłać H&M na podany adres e-mail.
Email: [email protected]

Siedziba H&M

Siedziba firmy znajduje się w Szwecji, a konkretnie w Sztokholmie. W Polsce marka H&M ma siedzibę w Warszawie.

H&M Hennes & Mauritz Sp. ogród zoologiczny
ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

REGON: 15292063
NIP (numer identyfikacji podatkowej): 5252253246

HM Obsługa Klienta

Polityka zwrotów H&M jest jasno opisana na stronie internetowej. Produkty zakupione w sklepie internetowym H&M można zwrócić przez 30 dni od otrzymania paczki. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu spersonalizowanych i używanych produktów.

Koszty zwrotu H&M

Koszt zwrotu produktów H&M wynosi 3,90 zł i jest odliczany od kwoty przelewu na konto za zwracane produkty. Dla użytkowników zarejestrowanych w H&M Club zwrot jest bezpłatny.

Aby zwrócić produkty H&M przejdź do zakładki „Moje konto” następnie „Wszystkie zamówienia” wybierz zamówienie, z którego zwracamy produkty z dostępnej listy. Następnie wybierz „powrót produktu”. Po wypełnieniu informacji kontaktowych po prostu naciśnij „Zarejestruj zwrot”. Dodatkowa procedura zostanie opisana na ekranie.

W przypadku zwrotu produktów zakupionych w sklepie papierniczym kupujący ma 30 dni na zwrot. Zwrot produktów jest bezpłatny, możesz to zrobić w dowolnym sklepie H&M Polska. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dowód zakupu, np. bezpieczny odbiór i oznakowanie produktów. Dalsze procedury zwrotu zostaną przedstawione w sklepie H&M.

Kontakt z infolinią HM to właściwy wybór, jeśli chcesz zapisać się do najnowszego biuletynu lub zadać niepokojące pytania. Infolinia HM to profesjonalna usługa. Numer HM można łatwo znaleźć na następnej stronie.

Wyświetlenia: 511

Infolinia H&M  Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe

Dodaj komentarz