OLX Infolinia Kontakt Telefoniczny


Kategoria: usługi

Infolinia OLX dostępna pod telefonem. Uzyskaj pomoc od doradcy telefonicznego. Aktualny numer kontaktowy OLX zgłoszenia. Skontaktuj się z serwisem OLX mailowo i telefonicznie.

Pomoc OLX Centrum pomocy OLX Telefony OLX Numery OLX Infolinia OLX Kontakt telefoniczny OLX Skontaktuj się z OLX telefonicznie

OLX Telefon Kontaktowy Infolonia

Telefon: +48 618 800 910
Infolinia OLX jest dostępna od poniedziałku w godzinach od 8:00 do 18:00, a od wtorku do piątku w godzinach od 20:00 do 16:00

Skontaktuj się z Centrum pomocy OLX

Formularz kontaktowy

Infolinia OLX realizowana jest również poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Warto skorzystać z tej opcji kontaktu i dokładnie opisać problem w odpowiednim polu formularza. Po uzupełnieniu danych kontaktowych serwis infolinii OLX odpowie na zgłoszenie tak szybko, jak to będzie możliwe.

Specjalistyczne centrum prasowe OLX PR

OLX Kontakt e-mail

E-mail: [email protected]

Skontaktuj się z zespołem OLX Ads

E-mail: ogł[email protected]

Kontakt z OLX-Reklama

E-mail: [email protected]
W przypadku ogłoszeń zamieszczanych na portalu OLX warto skontaktować się z konsultantem za pośrednictwem podanego adresu e-mail.

OLX Pomoc | Centrum Pomocy

Doradcy na infolinii OLX są w stanie udzielić pomocy w zakresie problemów występujących w serwisie. Połączenie z infolinią OLX zwiększa szanse na uzyskanie potrzebnych informacji. Na infolinii możesz sprawdzić wszystkie informacje prawne związane z działaniem serwisu. W przypadku problemu z wysyłką pracownik poprzez wybrany numer OLX pomoże krok po kroku wyjaśnić sprawę. Osoby mobilne mogą sprawdzić na infolinii OLX, jak rozpocząć korzystanie z aplikacji na smartfony. Serwis OLX umożliwia dokonywanie płatności. W razie wątpliwości wybierz swój obecny telefon OLX i zapytaj wkrótce przygotowane pytania dla pracownika. Nie korzystaj z linków wysłanych w wiadomościach prywatnych lub poza witryną OLX w celu rzekomego wypłaty środków po sprzedaniu przedmiotu w OLX. Istnieje możliwość oszustwa.

Wyświetlenia: 1620

Infolinia OLX Telefon, numer, kontakt, adres, dodatkowe informacje

Dodaj komentarz